Odkwaszanie Organizmu? Nie Daj Się Oszukać Napieraj. pl

Kiedy przy ubiegłym tygodniu, przy szansie skierowania na badania zapytałam grzecznie swojego lekarza, czy nie dostałabym skierowanie w badania stopnia zakwaszenia układu organicznego, ten zrobił zdziwione ślepia. Mam zapytanie ponieważ wa 54 kg i mam 168 cm wzrostu jestem dosyć szczupla chciałabym rozpocząć swoją drogę z detoksem i nie zaakceptować wiem czy mogę 🙂 wyniki badań mam po normie. Jedzone w dużych ilościach fasolka, szpinak, rabarbar czy żurawina również mogą powodować niedobre efekty w postaci zakwaszanian organizmu.
Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być lub najlepszym i najbardziej wydajnym lekarstwem albo najwolniej operującą trucizną”. Brak tlenu przy komórkach powoduje, że proces przemiany glukozy w siłę staje się zaburzony. Oczyszcza organizm i obniża pułap pH. Proszek zasadowy wydaje się dobrze przyswajalny, a zawarte w nim witaminy, C i E, chronią komórki przed zniszczeniem.
W posiłku regeneracyjnym muszą się znaleźć i białka i węglowodany, minerały, witaminy, kwasy tłuszczowe. Niektóre z wymienionych, takie jak ziemniaki jak i również buraki, przygotowujemy w łupinach. Miksturę taką pić przez 1 tydzień tuż przed pójściem do łóżka.
Najczęstszym zaburzeniem tejże równowagi jest zakwaszenie układu organicznego. I owszem ukazal sie wpis czy tez link kogos kto umie chemię bardzo dobrze i spory artykol odnośnie znanych łatwych poznanych oddzialywan. Do pozostałych należy nietrafna dieta, obfitująca w wysoko przetworzone produkty, mięso oraz napitki takie jak kawa, silna herbata czy alkohol.
Niewłaściwe odżywianie przewodzi do zakwaszenia organizmu. Jeśli posiadamy zwyczaj w toku pracy jadać w barkach, możemy zjeść czyste warzywa, sałatkę z brakiem dressingu. Aż ciężko w to uwierzyć, iż zakwaszony organizm może okazać się przyczyną wielu problemów wraz ze zdrowiem.
Jeśli zaobserwowałaś u siebie takie symptomy, sprawdź co jesz. Nie zapominajmy, że nasz organizm osobiście może poradzić sobie z pewnymi problemami, np. poprzez większe wydalanie C02 przez płuca lub zamianę w nerkach mocznika na amoniak, który wiąże część kwasów.
Również zjawiają się napady głodu, trudności w odchudzaniu, napady „głodu słodyczowego”. Kawon, cytryny, limonki, kiwi, pestki dyni, ananas, korzeń pietruszki, winogrono, chlorella, spirulina, daktyle, rodzynki, warzywne soki, mango, soda oczyszczona, sól morska, cebula, maliny, woda mineralna.
Podstawowym krokiem na trasie ku przywróceniu równowagi kwasowo-zasadowej jest zmiana złych nawyków żywieniowych oraz odpowiednie nawodnienie organizmu. Kiedy w tej chwili wiesz, co powinieneś spożywać i pić, twoim następnym posunięciem powinno być kompletowanie diety suplementy bogate przy elektrolity.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *